Hedefimiz

Dünyada tüketimi en çok olup arzı olmayan tek yatırım enstürmanı,uzmanlık alanımız arsa ve arazi yatırımı alanlarında tüm yatırımcıları bilgilendirmek ve bilinçlendirmek.

Amacımız

Ülkemizde ki gayrimenkul yatırımı sektörü ve pazarındaki riskleri minimize edip en güvenilir yatırım ortamı hazırlamak ve yatırımcılarına optimum noktada kazanç sağlamak.İlkelerimiz

     -Alanında en profesyonel kişilerle çalışıp tüm etik ve ahlaki değerleri benimsemek.

     -Türkiye'nin en güvenilir en profesyonel ve en kurumsal gayrimenkul yatırımı hizmetini verip alanında ki en güvenilir firma olmak.

     -Gayrimenkul yatırımı sektöründe tüm birey ve şirketlere kurumsal ve profesyonel danışmanlık hizmeti vermek.

     -Yatırımcılara en şeffaf ve güvenli ticari alternatifler sağlamak.

     -Ülkemize değer katan gayrimenkul yatırımı sektöründe ve pazarında aktif rol almak.

     -Arsa ve gayrimenkul yatırımlarını en etkin şekilde yönetip diğer yatırım enstürmanlarından farkının ve standartlarının oluşmasında katkıda

bulunmak.

 

kurumsal

Gıda, Tarım ve Konut ihtiyaçlarının sürdürülebilirliği için 

 

        Arsa ve arazi yatırımı İstanbul ve Türkiye'de Demografik, jeopolitik ve stratejik sebeplerle en kıymetli yatırım enstürmanı haline gelmiştir. Geçmişten günümüze diğer finans enstürmanları ile yatırım getiri oranları karşılaştırıldığında, döviz,altın,bono,tahvil ve fon gibi menkul değerler karşısında, arsa ve kıymetli tarım arazilerine yapılan yatırımlar, yatırımcılarına çok daha fazlasını getiri sağlamıştır.

       Özpınar İnşaat Gayrimenkul Yatırım A.Ş. ve diğer şirketlerimizle, artan talepler ve ihtiyaçlar doğrultusunda, topluma bu sektörlerde en doğru hizmeti vermek, yegâne taahhüdümüzdür.